Trainings

Nasza firma   Kontakt  


Szkolenia

Opisy szkoleń
Udział w warsztatach zorganizowanych
Szkolenia i seminaria u klienta
Wydarzenia i Prezentacje

Pyramid Educational Consultants, Inc. posiada wyłączność na wszystkie szkolenia z zakresu PECS oraz Pyramid Approach to Education. Nasze szkolenia są prowadzone przez dynamiczną grupę konsultantów, którzy posiadają rozległą wiedzę na temat autyzmu oraz innych pokrewnych zaburzeń rozwojowych. Prezenterzy mają także bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w takich dziedzinach jak patologia mowy i języka, logopedia, analiza zachowania, psychologia oraz edukacja.

PECS jest systemem funkcjonalnego porozumiewania się, który może być stosowany w całej rozpiętości wiekowej. Do uczestnictwa w szkoleniach zapraszamy szczególnie rodziców i/lub specjalistów pracujących z dziećmi w wieku niemowlęcym, przedszkolnym, szkolnym, z młodzieżą a także z dorosłymi. Listy uczestników naszych szkoleń obejmują: rodziców, pedagogów specjalnych, nauczycieli, pracowników socjalnych, specjalistów z dziedziny patologii mowy i języka, psychologów, terapeutów stosowanej analizy zachowania, pediatrów, terapeutów, fizjoterapeutów, administratorów, logopedów, pracowników socjalnych pomagających w domach. Szkolenia są przystosowane do włączenia różnych stylów nauczania. Każde szkolenie składa się z filmów video prezentowanych przez prowadzącego, na których pokazane są prawidłowe modele umiejętności opisywanych na szkoleniach. Uczestnicy mają okazję do praktycznych ćwiczeń wprowadzania poszczególnych faz pod okiem konsultanta. Podczas każdej projekcji znaczna część czasu poświęcona jest na pytania i odpowiedzi. Najlepsze szkolenia w jakich kiedykolwiek uczestniczyłam” i „Powinny być wymagane dla wszystkich rodziców i pracowników sektora pracy z uczniami autystycznymi” to najczęściej słyszane opinie po ukończeniu naszych treningów.

Picture Exchange Communication System®, PECS®, and Pyramid Approach to Education® are the registered trademarks of Pyramid Educational Consultants, Inc.