Oferta pracy

Nasza firma   Kontakt  


Oferta Pracy

Grupa Pyramid łączy specjalistów z wielu dziedzin, zapewniając szeroką gamę profesjonalnych prezentacji i konsultacji w całej Polsce. Specjalizujemy się w konsultacjach, które są:

Koncentrujemy się na nauce zasad i umiejętności potrzebnych do projektowania skutecznego środowiska edukacyjnego, które z biegiem czasu dzięki naszym konsultacjom zaczyna funkcjonować samodzielnie.
Wymagania:

  1. Studia wyższe w jednej z pokrewnych dziedzin (stosowana analiza zachowania, pedagogika specjalna, logopedia, pedagogika wczesnoszkolna, itp.)
  2. Kandydat musi posiadać odpowiednie doświadczenie w pracy z dziećmi lub dorosłymi oraz ukończyć szkolenie podstawowe PECS organizowane przez konsultantów Pyramid.
  3. Nasi konsultanci współpracują z różnymi specjalistami i rodzinami. Potrzebujemy konsultantów, którzy przynoszą ze sobą wiarygodność oraz praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie.
  4. Wybrani kandydaci będą musieli wykazać się gotowością do częstych podróży po Polsce (około 3-5 dni w tygodniu).

W celu uzyskania więcej informacji dotyczących dostępnych pozycji proszę kontaktować się na poniższy adres: magda@pecs.com lub marek@pecs.com.

Picture Exchange Communication System®, PECS®, and Pyramid Approach to Education® are the registered trademarks of Pyramid Educational Consultants, Inc.