Konsultacje i usługi

Nasza firma   Kontakt  


Konsultacje i usługi

Czy chcielibyście Państwo, aby jeden z naszych konsultantów ekspertów kierował wdrażaniem Pyramid Approach to Education i/lub PECS? Pyramid oferuje szeroką gamę usług i konsultacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb Państwa uczniów. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci będą pracować bezpośrednio z Państwem, z uczniem i/lub członkami zespołu edukacyjnego. Konsultacje są rekomendowane dla uczniów w każdym wieku (dzieci, młodzieży i dorosłych). Konsultacje mogą się odbywać w domu, w szkole lub w innych instytucjach społecznych. Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby pomóc uczącym szybko rozwinąć wiele umiejętności w różnych dziedzinach. Poniżej znajduje się nasza szeroka lista usług.

Usługi dla rodzin

PECS – wdrażanie
PECS – sprawdzanie
Konsultacje domowe
PECS – intensywny kurs letni
Konsultacje na dystans

Usługi dla organizacji

PECS – wdrażanie
PECS – sprawdzanie
Konsultacje klasowe
Konsultacje w szkołach i innych placówkach
PECS – intensywny kurs letni
Konsultacje na dystans

Świadczone usługi:

Dostępnych jest wiele różnych opcji konsultacji, więc wszyscy zainteresowani uczestnicy z całego kraju mogą łatwo uzyskać dostęp do naszych usług. Świadczone usługi obejmują:

Dołącz do tysięcy innych klientów, którzy zmienili życie swoich uczniów dzięki wprowadzeniu konsultacji Pyramid. Nadszedł czas, aby „zobrazować” nauczanie Twojego ucznia! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o dostępności oraz cenie.

Picture Exchange Communication System®, PECS®, and Pyramid Approach to Education® are the registered trademarks of Pyramid Educational Consultants, Inc.